• 7 Febbraio 2022 23:26
  • Tiranë
L4,200total price(Fixed)

Divan i palosshëm krevat modern i shtrirë me rrota Divan i palosshëm krevat me pajisje magazinimi

Ne jemi furnizuesit kryesorë të mobiljeve. Gamat tona të divaneve përfshijnë të veshur plotësisht me susta, mbulesë, mbulesë gjumi dhe 100% lëkurë origjinale. Si një kompani udhëheqëse e divaneve, pëlhurat e Coricraft janë me cilësi të lartë dhe janë bërë për të qëndruar. Divane prej lëkure origjinale. Dhoma gjumi elegant. Mobilje me cilësi të lartë. Ngrënie me stil.
Specifikim

Stili i dizajnit: Modern
Karakteristika: i shtrirë, i rregullueshëm (tjetër), i rregullueshëm (lartësia), i zgjatshëm, i palosshëm, rrotullues, kapak i lëvizshëm
Materiali i kornizës: Metal
Materiali i tapicerisë: Pëlhurë
Fryrëse: Jo
Paketimi i postës: Y
Aplikimi: Zyra e shtëpisë, Dhomë Dite, Dhoma e gjumit, Punëtoria
Madhësia:0.65m/0.8m/1m/1.2m/1.5m
Madhësia e produktit:65-150x72x82
Madhësia e paketimit:65-150x125x22
Pesha bruto: 15-30 kg

Ne dorëzojmë CIF në destinacionin e blerësit dhe gjithashtu bëjmë dërgesën e mostrës me kërkesë të blerësit. dërgoni kërkesën me informacionin tuaj të plotë të kontaktit për më shumë detaje mbi produktet tona. Ju lutem më kontaktoni përmes WhatsApp tim: 0027840402260

Overview

  • Category : Commercial Property
  • Property Type : Other

Location

Rruga Nacionale, Autostrada Tiranë - Elbasan, Tiranë ,1045,Tiranë