whatsapp shqiperiaweb.com

shqiperi
Albania

Pushime ne shqiperi

Come arrivare in Albania (ALB)

Read More
ksamil shqiperi
Ksamil

saranda albania

Saranda Albania come arrivare?

20% On

€200,000

Read More
img
Saranda

saranda albania

Saranda come arrivare?

20% ON

€300,000

Read More

Vacanze in Albania

Shqipëria: harta e vendpushimeve bregdetare dhe plazheve bregdetare të Shqipërisë. Vende të mrekullueshme turistike ku mund të kaloni ditë argëtimi dhe relaksi. Shqiperi në fakt ofron mundësi pafund argëtuese për ata vizitorë të interesuar të lëvizin për të zbuluar një vend të pasur me histori dhe mrekulli natyrore.

Sbuloni disa shtepi e hotelet në listën më poshtë, pushimi verore ne shtepi me pamje nga deti.
img
Sarande
50 Dhoma 120 Beds 100 Baths 1100 mq

Hotel ne Sarande

Hotel Dodona me pishin ndodhet në qendër të Sarandës, duke mirëpritur mysafirët që nga 1995.

img
Vlore
40 Rooms 75 Beds 50 Baths 1100 mq

Hotel New York

Un vero albergo sul mare a gestione familiare a Vlore, ndodhet afer plazhit ne vlore.

img
Durres
5 Rooms 2 Beds 3 Baths 1100 SQ FT

Hoteli Adriatik

Hoteli Adriatik eshte vendosur 900 metra larg nga plazhi, Hotel luksoz me pamje nga Deti Adriatik.

Keni një shtëpi pushimi? Publiko falas!

Dhoma e shtepi plazhi, hotel e appartamente me qera në Shqipëri. Publiko falas njoftimin tend tek shqiperiaweb.com ju garanton cilesi e organizim me te mir ne web.

Shtepi pushimi

Më pak se një minutë ju e publikoni atë dhe mund ta ndryshoni dhe fshini sa herë që dëshironi.

Property Rent

Kërkoni shtëpi pushimesh private në Shqiperi, takime private direkte.

Property Development

Shtepi pushimesh me qira pa ndërmjetës. Apartamente me qira, vila, shtëpi, B & B.

Market Analysis

Merrni pozicionin më të mirë në motorët e kërkimit.

shtëpi pushimi? Publiko falas!

Publiconi falas shtepite tuaja me pamje nga deti, nga plazhi, me pamje nga vendet me te bukura te Shqiperise!

Publiko falas

Zonat me te pershtatshme pèr pushime ne Shqiperi

Kerkoni zonen mè tè mire e mè te pershtatshme pèr pushimet verore ne Shqipèri.

Blog - Mire se erdhet ne shqiperiaweb.com

Tani merrni nje pushim veror me familijen? Këtu janë disa ide e këshilla të dobishme! si tè kursejmë pushimet verore në shqipëri!